Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /strony/znajdzprodukt/class/baza.php on line 73
Centrum Szkoleń i Eventów, Grupa ITC - PolskieFirmy.net
Centrum Szkoleń i Eventów, Grupa ITC - Grupa ITC to firma świadcząca usługi z zakresu Human Resources, oferująca wsparcie rozwoju organizacji poprzez pozyskiwanie najlepszych kandydatów z rynku oraz szkolenie,.. zobacz więcej »
Dane kontaktowe firmy:
, Kraków
ul. Kurniki 4, 31-156 Kraków
Tel.: 123572288
fax: 126192859
Strona www
Formularz kontaktowy
Nip: 677-22-24-903
 
Oferta firmy Centrum Szkoleń i Eventów, Grupa ITC:

Otrzymacie Państwo od nas konkretne wsparcie w zakresie diagnozy potrzeb szkoleniowych. Zasadniczym celem szkolenia skrojonego na miarę potrzeb Państwa firmy, będzie dokonanie zmian w zakresie wiedzy, umiejętności i postaw pracowników. Co w efekcie przyczyni się do zwiększenia wydajności indywidualnej i zespołowej oraz praktycznego wykorzystania wypracowanych rozwiązań w miejscu pracy.

Oferujemy wsparcie na każdym etapie realizacji projektu szkoleniowego, podsumowanie efektów przedstawiamy w raporcie poszkoleniowym, pozostając do Państwa dyspozycji w zakresie stworzenia kompleksowej ścieżki szkoleniowej dla całego zespołu / firmy.

Specjalizujemy się w szkoleniach z zakresu:

·         zarządzania zasobami ludzkimi,

·         doskonalenia umiejętności menedżerskich,

·         doskonalenia umiejętności sprzedaży i obsługi klienta,

·         rozwoju umiejętności interpersonalnych,

·         Public Relations.

Korzyści:                                                                                                     

·         Lepsze przygotowanie pracowników do efektywnej realizacji zadań.

·         Zwiększenie efektywności pracy zespołów i jednostek.

Uczestnicy będą wiedzieli czemu poświecić maksimum energii, a które zadania delegować.
Kadra zarządzająca będzie lepiej wspomagać pracowników w osiąganiu zaplanowanych rezultatów, które osiągają oni w łatwiejszy i wydajniejszy sposób.
Umiejętność jasnego i precyzyjnego formułowania myśli i oczekiwań polepszy komunikację w zespołach.
Nasi klienci o nas:

(…) dotychczasowy okres współpracy pokazuje, że ITC Centrum Szkoleniowe jest profesjonalnym usługodawcą, z którym można budować długofalowe, partnerskie relacje. Ważnym atutem firmy są pracownicy i Trenerzy – ich wiedza, doświadczenie, ale również rzetelność i elastyczność działania dobrze korespondują z naszymi oczekiwaniami: zapewniają profesjonalne wykonanie usług szkoleniowych oraz potrafią efektywnie uczestniczyć w planowaniu i organizowaniu działań podejmowanych w obszarze szkolenia i rozwoju kompetencji Pracowników Fresh Logistics.

Menedżer ds. Personalnych, Fresh Logistics, Grupa RABEN